Close

5 dárků pro cestovatelky

Vánoce byly sice před chvílí, ale 24. prosince se opět blíží světelnou rychlostí. Možná by se Vánoce měly slavit jednou za pět let, já bych se na ně těšila víc. Minimálně 5x víc:) … ale co už … Pokud máte doma cestovatelku, tak by vám mohlo přijít vhod těchto pět tipů na dárky pod stromek. A pokud ji doma nemáte, tak klidně ty dárky klidně pošlete mně. Já si s nimi poradím!

  1. Hedvábné šaty. Já nemohu dopustit na ty, které ušila skvělá návrhářka a zároveň kamarádka:) Jitka Klett. Hedvábí je geniální materiál na cesty. Málo se mačká, stále voní, jednoduše se pere a rychle schne.
  2. Kalhotky na „moje dny“. Tak trochu jiné nakupování spodního prádla:) Já dávám přednost české značce Snuggs, ale na stránkách Astratex najdete menstruační kalhotky různých zpracování od různých výrobců.
  3. Výjimečný zážitek. To se lehce řekne a hůře realizuje. Já bych třeba ocenila víkend ve Varech, samozřejmě v hotýlku pod vyhlídkou Diany, v malinkém, ale útulném pokojíku Grandhotelu Pupp. Manžela i miminko bych nechala doma. Zašla bych si na masáž, a manikůru a pak samozřejmě na drink do Bechers Baru. Tam by teda manžel už mohl přijít:)
  4. Knížku, co dá dalším dobrodružstvím nový rozměr. Než vaše cestovatelka vyrazí na další objevování, určitě ji přijde vhod oceňovaná kniha The Art of Pilgrimage od Phil Cousineau.
  5. Dobrej kufr. Jestli máte na dárek větší rozpočet, dopřejte své cestovatelce skvělý kufr. Za Rimowu (jakékoli velikosti) vás bude milovat … 🙂
Lucie Radova

Lucie Radova

Cestovatel & Novinář at Česká TV & Koktejl
Dělám jen co mě baví. Už od roku 1985. Momentálně to je cestování.
Lucie Radova

Latest posts by Lucie Radova (see all)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.