Close

Lucky Milka & Lu

O víkendu se rozjela strašně milá spolupráce s fialovou krávou Milkou: kampaň Jakože cože? o výjimečných ženách. Já jsem mezi nima a upřímně – jsem nejmíň jakožecože?! Až uvidíte jeřábnici Nikol, svářečku Katku nebo kormidelnicí Innu, tak vám spadne čelist. Takový kočky! Můj medajlón – klik zde:)

Milka Cestovatelka

Čokoládu samozřejmě vůbec nejím, hlídám si linii, ani tu s velkýma ořechama nebo LU … ani takovou tu s oplatkama a už vůbec ne nugátovou náplní … 

Jestli mi nevěříte, anebo spíš věříte, ale jste děsně zvědaví, tak přijďte už ZÍTRA na Náměstí republiky v Praze. Od 11 – 16 tam budu mít se všema holkama zajímavé workshopy! Tak například: svou sílu v ruce si budete moct změřit z krásnou pákařkou Rebekou. K vyzkoušení bude brankářská výzbroj, Inna vám ukáže, jak se vážou lodní uzly … Taky bude přítomna vysokozdvižná plošina s úžasnými výhledy na pražské střechy.

Já jsem samozřejmě třešinka celé akce. Přijďte se mnou pokecat! (ať mi tam není smutno:) Jo a budu také rozdávat kopii svého e-booku o cestování!:)

Moc se na vás těším, zítra čau!!! Klik zde – pozvánka na AKCI na FB:)

Lucie Radova

Lucie Radova

Cestovatel & Novinář at Česká TV & Koktejl
Dělám jen co mě baví. Už od roku 1985. Momentálně to je cestování.
Lucie Radova

Latest posts by Lucie Radova (see all)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *