Close

Lucky Milka & Lu

O víkendu se rozjela strašně milá spolupráce s fialovou krávou Milkou: kampaň Jakože cože? o výjimečných ženách. Já jsem mezi nima a upřímně – jsem nejmíň jakožecože?! Až uvidíte jeřábnici Nikol, svářečku Katku nebo kormidelnicí Innu, tak vám spadne čelist. Takový kočky! Můj medajlón – klik zde:)

Milka Cestovatelka

Čokoládu samozřejmě vůbec nejím, hlídám si linii, ani tu s velkýma ořechama nebo LU … ani takovou tu s oplatkama a už vůbec ne nugátovou náplní … 

Jestli mi nevěříte, anebo spíš věříte, ale jste děsně zvědaví, tak přijďte už ZÍTRA na Náměstí republiky v Praze. Od 11 – 16 tam budu mít se všema holkama zajímavé workshopy! Tak například: svou sílu v ruce si budete moct změřit z krásnou pákařkou Rebekou. K vyzkoušení bude brankářská výzbroj, Inna vám ukáže, jak se vážou lodní uzly … Taky bude přítomna vysokozdvižná plošina s úžasnými výhledy na pražské střechy.

Já jsem samozřejmě třešinka celé akce. Přijďte se mnou pokecat! (ať mi tam není smutno:) Jo a budu také rozdávat kopii svého e-booku o cestování!:)

Moc se na vás těším, zítra čau!!! Klik zde – pozvánka na AKCI na FB:)

Lucie Radova

Lucie Radova

Cestovatel & Novinář at Česká TV & Koktejl
Dělám jen co mě baví. Už od roku 1985. Momentálně to je cestování.
Lucie Radova

Latest posts by Lucie Radova (see all)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *