Home Indonésie S hlavou v bublinách

S hlavou v bublinách

by Lucie Radova
0 comment

Relax Bali/ Hluboký nádech a výdech, nádech a výdech, křečovitě tisknu regulátor v puse. Linda mi ukazuje, že je čas se potopit. Pohnu hlavu o centimetr směrem ke hladině, ale zase se rychle vrátím. Nedokážu se ponořit. Můj mozek mi nedovolí, nechce se ponořit s vědomím, že má pod hladinou dýchat. Nakonec ho utnu, zavřu oči, vyřadím hlavu a ponořím se. Překvapivě mi nejde do plic voda, ale vzduch z lahve, kterou si nesu jak brouk pytlík na zádech. Automaticky ukazuju, že je všechno v pohodě, ale hlavou se mi honí tisíce myšlenek. Celé to trvá jen několik vteřin.

GEDSC DIGITAL CAMERA

Teď už frajeřím …

Naštěstí jsme jen v bazénu, moře u resortu je pořádně rozbouřené. Na ponor ve slané vodě to asi nevypadá. V této chvíli mi to, ale vůbec nevadí. Zvykám si na život postavený na úplně jiných principech.

GEDSC DIGITAL CAMERA

Luxusní – starají se o mne dva profíci – Linda a Jana:)

Za půl hodiny už zkouším jak POD VODOU vylít vodu z masky (brýlí) a znovu uchopit regulátor do úst. Mé instruktorky to dělají, jakoby neexistovalo nic přirozenějšího pod sluncem … Mám už snad litr vody v nose, takže my těch párk kapek v masce nevadí 🙂

dsc_7125-3

Dva dny v české pohádce

Dopřála jsem si tři dny v paradise, česko-balijském! Češi jsou nejspíš největší blázni do potápění, na Bali je hned několik dive základen. Já jsem netroškařila a nechala se odvézt na jednu hodně výjimečnou – Relax Bali. Táta s bráchou tu byli před rokem a myslim, že by otecko nepřežil, kdybych se sem nezajela alespoň podívat. Hned v první vteřině jsem ho pochopila … obzvláště jsem si oblíbila chládeček na baru s výhledem na moře, objednala jsem si jedno točené a guláš se šesti. Nejlepší!!!

dsc_7148-2

Těžký život na Bali …

Úplnou shodou šťastných náhod jsem se do resortu dostala zrovna v době, kdy se zde a hlavně pod vodou, natáčely předtáčky pro 3D film Aldabra (pod režijním vedením Steva Lichtaga). Kluci tu měli několik tun natáčecí techniky, která zabírala jeden celý bungalov. Bali je jejich druhá natáčecí lokace. Z té první, snové Aldabry(leží cca 410km od Madagaskaru), je vyhnali piráti! Budou se tam tedy vracet, ale asi v přestrojení:) Každopádně historky mají neuvěřitelné, myslím, že film o filmu bude hodně konkurovat samotnému filmu.

252742_484460131580618_2048540478_n-2

Natáčet nad vodou ve 2D je náročné, co je potom pod vodou ve 3D?

foto: FB český resort Relax Bali

screen shot 2012-06-21 at 7.52.12 am

Lucie Radova
Latest posts by Lucie Radova (see all)

You may also like

Lucie Šimůnek Radová

Lucie Šimůnek Radová

lucie@luckycesta.cz

INSTAGRAM

@2023 – All Right Reserved. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

This is AnimateBeautyEffects text