Home Argentina Cesta z města

Cesta z města

by Lucie Radova
0 comment

El Calafate/ Včera jsem se těšila, jak Vám dneska budu psát o exkurzi za místními tajemnými skalami a malbami, které vytvořili zdejší předci před 4500 lety. Všichni výlet doporučovali a já si slibovala, jak nakouknu do světů dávno minulých. Prohlídka se skládá ze dvou částí – reprodukovaných maleb a archeologické části. Tedy: první část, kterou někdo před 14ti dny natřel na zeď a na druhé nebylo zas pro změnu vidět vůbec nic. Spíš než samotnou „exkurzi“ doporučuji samotnou procházku z města.

28.3-2

Ke skalám se jde z El Calafate cca 8 km krásnou krajinou po kraji Argentinského jezera, na kterém se dělají vlny jako na moři. Suchá tráva má těď zlatý nádech, prostě kýč se vším všudy. Společnost nám celou dobu dělali dva psí kámoši. Stejně jako jinde, i v Argentině jsou psi bez majitele. Jsou hodní a snaží se vás nevylekat, proto jdou i v dostatečné vzdálenosti za vámi. Většinou se na vás navěsí někde ve městě a čekají až zapadnete do supermarketu a něco jim koupíte:)

Lucie Radova
Latest posts by Lucie Radova (see all)

You may also like

Lucie Šimůnek Radová

Lucie Šimůnek Radová

lucie@luckycesta.cz

INSTAGRAM

@2023 – All Right Reserved. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

This is AnimateBeautyEffects text