Home Cestovatelské tipy Vyhraj Nikon 1 J5!

Vyhraj Nikon 1 J5!

by Lucie Radova
0 comment

Nikon rozjel pohádkovou soutěž o pohádkový foťák Nikon 1 J5. Na poslání soutěžní fotografie máte celé tři dny, tak nabijte své foťáky, mobily, foťte a ukládejte na Instagram! Pro inspiraci přidávám sérii fotek „Bílá paní“ od mé oblíbené fotografky Alžběty Jungrové. Na mém veledíle ještě pracuju, pokud to nestihnu, tak máte velkou šanci vyhrát!

Jako dobrý, ale můj „Jak šel Honza do světa“ bude lepší:

Niko

„Bílou paní jsem si vybrala, protože je mi tato legenda blízká tím, že dává velký prostor naší představivosti. V legendě není její podoba přesně konkrétně vykreslená, jako je tomu třeba u červené karkulky. Díky tomu jsem mohla pracovat volně a do série čtyř fotografií vdechnout celý příběh pocitově, pomocí určité abstrakce, kterou si může každý tak trochu vyložit po svém,“ vysvětluje Alžběta Jungrová.

Jeden obrázek vydá za tisíc slov

… to je název celého projektu. A vy v soutěžním obrázku (nebo sérii 4 fotografií) máte zachytit pohádkový příběh. Alžběta vytvořila sérii o Bílé paní. Italský fotograf Sandro Giordano zase nafotil Červenou karkulku, která má potíže vyrovnat se s tlaky moderní společnosti (fotek lidí s hlavou v zemi má spousty…):

Sandro Giordano montage

Je to takové pěkné, barevné … 

Pravidla & podmínky soutěže #PicWorth1000Words:

1. Soutěž probíhá ve dnech 11.–31. 12. 2015.

2. Pro účast v soutěži umístěte na svůj soukromý Instagram účet 1–4 fotografie s pohádkovou tematikou a do popisku přidejte @nikon_cz_sk a tagy #PicWorth1000Words a #jsemnikon (soutěžící z Česka) neb #PicWorth1000Words a  (soutěžící ze Slovenska).

3. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zveřejněním svých soutěžních fotografií na profilech společnosti Nikon při zachování jména autora fotografie.

4. Sdílejte pouze snímky, které jste sami pořídili.

5. Zaručujete se, že všechny osoby zobrazené na fotografiích souhlasí s jejich zveřejněním.

6. Nejlepší snímky vybere porota společnosti Nikon do 11. 1. 2016.

7. Vítězné snímky budou zveřejněny na oficiálním Facebook/Instagram profilu společnosti.

8. Autor nejlepšího snímku vyhrává fotoaparát Nikon 1 J5. Výhra bude výherci předána po domluvě prostřednictvím e-mailu: marketing@nikon.cz. Více o soutěži na stránkách Nikonu – klik zde.

Držím pěsti! Jestli máte dotazy k soutěži, tak klidně pište dolů do komentářů. Ahoj!

 

Lucie Radova
Latest posts by Lucie Radova (see all)

You may also like

Leave a Comment

Lucie Šimůnek Radová

Lucie Šimůnek Radová

lucie@luckycesta.cz

INSTAGRAM

blank

@2023 – All Right Reserved. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

This is AnimateBeautyEffects text