Home Chile Někde uprostřed lesů a hájů

Někde uprostřed lesů a hájů

by Lucie Radova
0 comment

Obhájit si celodenní zašívárnu v horkých jezírkách nás nestálo moc úsilí. Termas Geométricas jsou prý nejkrásnější a určitě nejdražší v oblasti kolem Pucónu. Od ostatních se liší hlavně v provedení – nebudou vás zde strašit umělohmotná lehátka nebo vůně připáleného tuku od hranolek. Geométricas jsou opravdu o splynutí přírody, moderní architektury (hold zde vzdávám seňorovi German del Sol) a pořádně horké vody. Odcházeli jsme až, když jsem měla vějířky na prstech … tak moc se mi tam líbilo …

dsc_0907-2

Krokodýli se vyhřívají:)

Lázně pod širým nebem najdete cca 15km od Conaripe. Pokud se sem vydáte z Pucónu, kam také míří většina turistů, využijte určitě místních cestovních agentur. My jsme se snažili dojet neorganizovanou dopravou, což se nám podařilo tuším přesně do Conaripe. Dál autobus nejede, takže si musíte najmout nehorázně drahého taxíka (řidiči prostě vědí, že tam pěšky nedojdete a jinou možnost dopravy nemáte). Nakonec nás náš „nezávislý“ výlet vyšel jen o pár korun levněji než s agenturou:) Vstupné do komplexu 17ti bazénků, napájených ohřátou vodou z nedaleké sopky, je kolem 14 000 CH a www:www.termasgeometricas.cl. Je to opravdu úžasný relax a pokud si ho dopřejete po výstupu na místni sopku, budete bláznit blahem.

dsc_0894-2

Nevstupovat! Vařící!

Lucie Radova
Latest posts by Lucie Radova (see all)

You may also like

Lucie Šimůnek Radová

Lucie Šimůnek Radová

lucie@luckycesta.cz

INSTAGRAM

blank

@2023 – All Right Reserved. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

This is AnimateBeautyEffects text