Home Cestovatelské tipy Lonely Planet zadarmo?!

Lonely Planet zadarmo?!

by Lucie Radova
3 comments

Lucky ranní objev! Vlastně jsem to našla včera na mobilu, když jsem si byla odskočit na toaletu, ale protože holčičky na záchod nechodí, tak se o tom tady nebudu rozepisovat. Zpět k objevu! Lonely Planet uveřejnil spousty informací ze svých knížek na internet, k přečtení zdarma!

Lonely Planet Zdarma?

 Nééé! Já ale, LPéčka sbírám a pak vystavuju v knihovně a nedbale ukazuju návštěvám!!!

Asi to nebude úplně aktuální objev, ale mě to nesmírně potěšilo … takže vám to píšu:) K jednotlivým destinacím autoři uveřejňují informace, kvůli kterým si vlastně LP kupuju. Jakonapříkladtoto: doporučení kdy vyjet, počasí, denní náklady, alternativní cesty do dané destinace (najdete v kolonce Essential information).

Lonely Planet zdarma

Grafy!!! mňam … 

Zároveň tu, ale najdete info o jednotlivých místech, destinacích, organizované tours a super fotky. Orientace na stránkách mi přijde trochu zmatečná. Je pravda, že LP po vás primárně chce, abyste si koupili jeho produkty – kromě knížek, pojištění, zájezdy, výjezdy, sjezdy … ale proklikat se dá:) Tady link třeba na Indonésii, ať vidíte, jak to funguje: Klik zde.

Balijská tanečnice

Na Bali, ale radši nejezděte, pak už nebudete chtít jezdit nikam jinam a to by byla děsná škoda … 

Lucie Radova
Latest posts by Lucie Radova (see all)

You may also like

3 comments

blank
Jirka Hruška 17.3.2015 - 11:33

S tím Bali máš pravdu, zítra se tam opět vracím (již 18 let) a už se moc těším na tamější hinduistický konec roku – svátek Ogoh-ogoh. Tentokráte tam ale již letím téměř na trvalo – na 9 měsíců a pak se do ČR vrátím pouze proto, abych tu opět uspořádal pár přednášek o mém cestování po JV Asii na malém indonéském skútru – http://www.MOTOTRIP.ASIA (Facebook) 🙂 Jo a díky za tipy na Lonely Planet… 😉

Reply
blank
Lucie Radova 18.4.2015 - 21:50

Ty vogo, Jirko, to je naprosto boží a super! Užívej a díky za link:)

Reply
blank
marrakech desert tours 6.10.2015 - 19:26

Marvelous, what a webpage it is! This website presents useful
facts to us, keep it up.

Reply

Leave a Comment

Lucie Šimůnek Radová

Lucie Šimůnek Radová

lucie@luckycesta.cz

INSTAGRAM

blank

@2023 – All Right Reserved. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

This is AnimateBeautyEffects text