Home Madagaskar Cesta kolem světa prodloužena!

Cesta kolem světa prodloužena!

by Lucie Radova
0 comment

Bali/ Co všechno dokáže ovlivnit zlodějíček v Buenos Aires … Před dvěma měsíci chtěl Danek vyzkoušet buenosairské metro. Zážitek to byl obrovský. Ve vagónu nebylo k hnutí, spolucestující se téměř vpíjeli nejen do vás samotného a také do vašich batohů a kabelek. Dankovy vytřeštěné oči na třetí zastávce mluvily samy za sebe. Rychle jsme vyběhli na perón, ale zloděj zmizel v nepropustném roji cestujících.„Naštěstí“ se zloději podařilo ukradnout „pouze“ Danovy doklady. Nevím, co bych dělala se zbytkem cesty kolem světa bez cestovního pasu já.

madagaskar

Takhle to vypadá na Madagaskaru podle google.com – už se fakt těším:)

Tedy, udělám dlouhou story krátkou. Nový cestovní pas dostane Danek až dnes a protože musíte být do Uzbekistánu pozváni prostřednictvím speciálního zvacího dopisu, jehož vydání dle agentury trvá minimálně 14 dní, nestíháme dopis a tím pádem ani víza  A dostáváme se nakonec příběhu: V pondělí se přes Singapore a Paříž dostanu rovnou do ANTANANARIVA, MADAGASKARU!!!:) (tedy rovnou, asi někdy ve čtvrtek:). Uzbekistán se nás však jen tak nezbaví, plánujeme tam vycestovat někdy na přelomu září a října tohoto roku. Velké změny, ale UŽ SE NA VÁS VŠECHNY MOC TĚŠÍM!!!

Lucie Radova
Latest posts by Lucie Radova (see all)

You may also like

Lucie Šimůnek Radová

Lucie Šimůnek Radová

lucie@luckycesta.cz

INSTAGRAM

blank

@2023 – All Right Reserved. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

This is AnimateBeautyEffects text